Мешканка Добропілля втратила 12 тисяч гривень, намагаючись «перезавантажити» банківську картку

У Добропіллі 34-річна жінка втратила всі свої заощадження, намагаючись «перезавантажити» банківську картку, як їй порекомендував «співробітник» банку. Наразі правоохоронці розшукують правопорушників та вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям.

Працівниками поліції було встановлено, що потерпілій зателефонував чоловік, який назвався співробітником Національного банку України та поцікавився чи є в неї кредитна картка. Отримавши позитивну відповідь, незнайомець відразу почав розповідати, що треба негайно «обнулити» рахунок, аби надалі безпечно користуватись цією карткою. Для цього треба було піти до терміналу та переказати гроші на номери, які скаже «працівник банку».

Довірлива жінка, не усвідомлюючи, що має справу з шахраєм, вирушила до найближчого терміналу та перерахувала 12 тисяч гривень. Зловмисник весь цей час тримав потерпілу на зв’язку, казав як треба діяти. Лише після того, як останні гроші були переведені, зв’язок обірвався. Жінка, перевіривши свою картку, виявила, що грошей немає та нікуди вони не зараховані. Потерпіла зрозуміла, що її ошукали, та звернулась до поліції.

Слідчими Добропільського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

- Реклама -