Красноармійська прокуратура довела в суді незаконність розміщення амбулаторії в будівлі дитячого садочку «Івушка»

Рішенням Господарського суду Донецької області задоволено позовні вимоги Красноармійської місцевої прокуратури щодо визнання незаконної передачі лікувальній установі приміщення дитячого садочку вартістю понад 2,5 мільйони гривень.

Нагадаємо, що у травні 2017 року депутати Покровської міської ради більшостю голосів передали частину будівлі дитячого садка «Івушка», який знаходиться на вулиці Захисників України, на баланс Центру первинної медико-санітарної допомоги для розміщення амбулаторії сімейної медицини.

Варто відзначити, що на реконструкцію й облаштування амбулаторії з бюджету міста було витрачено близько 4 мільйонів гривень.

Тоді сумнівне сусідство амбулаторії та дитячого садочку обурило батьків вихованців дошкільного закладу. Прокуратура ж у свою чергу вбачала в цьому порушення закону «Про освіту», згідно якого приміщення даної категорії має використовуватися лише в освітніх цілях.

Красноармійська місцева прокуратура подала позов до Красноармійського міськрайонного суду, але він не був задоволений. Тоді прокурори звернулися до Господарського суду Донецької області.

У 2018 році під час відкриття оновленої групи в «Івушці», журналісти нагадали тоді ще губернатору Донецької області Павлу Жебривському про незгоду прокуратури з розміщенням амбулаторії в дитячому садочку.

«З прокуратурою розберемось«, — сказав тоді пан Жебривський.

Але наразі, майже через три роки, принципову позицію Красноармійської прокуратури було підтримано, Господарський суд Донецької області задовільнив позовні вимоги прокуратури, а отже, поновив права вихованців дитячого закладу на законне користування зазначеним приміщенням.

- Реклама -