Красноармійська прокуратура довела в суді незаконність розміщення амбулаторії в будівлі дитячого садочку «Івушка»

- Реклама -

Рішенням Господарського суду Донецької області задоволено позовні вимоги Красноармійської місцевої прокуратури щодо визнання незаконної передачі лікувальній установі приміщення дитячого садочку вартістю понад 2,5 мільйони гривень.

Нагадаємо, що у травні 2017 року депутати Покровської міської ради більшостю голосів передали частину будівлі дитячого садка «Івушка», який знаходиться на вулиці Захисників України, на баланс Центру первинної медико-санітарної допомоги для розміщення амбулаторії сімейної медицини.

Варто відзначити, що на реконструкцію й облаштування амбулаторії з бюджету міста було витрачено близько 4 мільйонів гривень.

Тоді сумнівне сусідство амбулаторії та дитячого садочку обурило батьків вихованців дошкільного закладу. Прокуратура ж у свою чергу вбачала в цьому порушення закону «Про освіту», згідно якого приміщення даної категорії має використовуватися лише в освітніх цілях.

Красноармійська місцева прокуратура подала позов до Красноармійського міськрайонного суду, але він не був задоволений. Тоді прокурори звернулися до Господарського суду Донецької області.

У 2018 році під час відкриття оновленої групи в «Івушці», журналісти нагадали тоді ще губернатору Донецької області Павлу Жебривському про незгоду прокуратури з розміщенням амбулаторії в дитячому садочку.

«З прокуратурою розберемось«, — сказав тоді пан Жебривський.

Але наразі, майже через три роки, принципову позицію Красноармійської прокуратури було підтримано, Господарський суд Донецької області задовільнив позовні вимоги прокуратури, а отже, поновив права вихованців дитячого закладу на законне користування зазначеним приміщенням.

- Реклама -