Всі гроші за зняття порчі: у Покровську пенсіонерка потрапила до пастки шахрайки

Пенсіонерка з Покровська віддала невідомій жінці 25 тисяч гривень та 100 тисяч російських рублів. Зловмисниця пообіцяла за це повернути літній жінці слух та зняти порчу. Тепер правоохоронці проводять всі заходи, щоб встановити особу зловмисниці.

Так, до чергової частини Покровського відділу поліції звернулася 73-річна жінка, яка повідомила, що до неї на вулиці підійшла незнайомка та почала розпитувати її про стан здоров’я.

Почувши від пенсіонерки про проблеми зі слухом, випадкова перехожа сказала, що відчуває що це є наслідком порчі та запропонувала її зняти. Для цього шахрайка попросила літню жінку принести з дому всі грошові заощадження, які вона «заговорить на відновлення здоров’я» та віддасть.

Пенсіонерка погодилась і через кілька хвилин повернулася з грошима. Незнайомка сказала, що для обряду також необхідні цукерки та хустки, й поки «пацієнтка» сходить за ними, вона потримає гроші у себе. Коли через кілька хвилин літня жінка принесла на теж саме місце «додаткові матеріали» — «рятівниці» там вже не було. Прочекавши майже годину, потерпіла зрозуміла, що її ошукали та прийшла до поліції.

За даним фактом слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -