У березні на прибирання Покровська витратили понад 600 тисяч гривень

У березні місцева влада Покровська витратила на прибирання міста понад 600 тисяч гривень. Про це свідчать дані з Офіційного порталу публічних фінансів України.

Так, послуги з прибирання вулиць та пішохідних зон у березні надавали три вже добре відомих підприємця: Андрій Яструбенко, Галина Машир та Йосип Юрченко.

Андрій Яструбенко серед цієї компанії «наприбирався» більше всіх — його послуги обійшлися місту в 280 тисяч 10 гривень 43 копійки. Згідно платіжці працював Андрій Яструбенко та його підлеглі у північній частині міста, тобто у селищі динасового заводу.

Варто нагадати, що як ФОП Андрій Яструбенко був зареєстрований у березні 2019 року. За рік підприємець отримав від Житлово-комунального відділу Покровської міської ради 10 замовлень на прибирання на загальну суму більше 4,5 мільйонів гривень.

Галина Машир — мама підприємця та соратника Руслана Требушкіна, Романа Машира — заробила у березні 2020 року 182 тисячі 538 гривень 40 копійок. За ці гроші працівники Галини Якимівни прибирали парки та сквери в центральній частині міста.

Про «співпрацю» сім’ї Маширів з місцевою владою та багатомільйонні прибирання ми писали вже неодноразово. Нагадаємо тільки, що з 2017 року Галина Якимівна як ФОП отримала від Житлово-комунального відділу та комунального підприємства «Управління міського господарства» понад 15 мільйонів гривень.

А ось Йосип Юрченко  за прибирання Покровська у березні отримав 162 тисячі 511 гривень 13 копійок. Цей підприємець  з Родинського, який в інтерв’ю одному з місцевих телеканалів зізнався, що навіть і не знає, що його фірма заробляє мільйони, прибирався в південно-східній частині міста. А поміж іншим з вересня 2018 року Йосип Юрченко отримав з бюджету Покровська майже 7 мільйонів гривень.

Таким чином, тільки у березні 2020 року влада Покровська витратила на прибирання міста 625 тисяч 159 гривень 96 копійок.

Ось така вона, «цікава математика». У черговий раз бюджет Покровська розклали по кишеням наближених до влади підприємців. Судячи з сум, які міська рада ось уже протягом 4 років виділяє на прибирання міста, Покровськ повинен бути визнаний найчистішим містом України, проте в цей же момент прості жителі продовжують скаржитися на сміття в парках, скверах і дворах, а двірники на низьку зарплату і неналежні умови праці.

- Реклама -