На в’їзді до Покровська запрацювали санітарні блокпости

- Реклама -

З сьогоднішнього дня у Покровську розпочали роботи санітарні блокпости. Вони були встановлені з метою захисту здоров’я мешканців міста та запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції.

Так, санітарні блокпости були встановлені з боку Мирнограда й Добропілля (перед містом Родинське). На них водіям та пасажирам автівок будуть вимірювати температуру. Якщо у когось виявиться підвищена температура чи симптоми інфікування, інформація про це буде передана сімейним лікарям, які вже прийматимуть рішення про необхідність подальшої госпіталізації.

Наразі на блокпосту на в’їзді до Мирнограду працюють медичні працівники та правоохоронці. Усім в’їжджаючим до Покровська проводять температурний скринінг.

Як повідомляють очевидці, наразі черга з автомобілів сягає від стели на в’їзді в Мирноград до села Рівне. Сама процедура скринінгу триває близько 15 секунд, черга просувається доволі швидко.

Варто відзначити, що такі ж заходи будуть здійснюватися щодо пасажирів та водіїв на блокпостах з боку Селидового та Дніпропетровської області.

- Реклама -