На в’їзді до Родинського з’явиться карантинний пост

Сьогодні, 7 квітня, після обіду на в’їзді до Родинського працівники житлово-комунального відділу Покровської міської ради розпочали встановлення різдвяних будиночків, які були придбані у 2018 році за 250 тисяч гривень. Збентежені мешканці почали масово звертатися до Родинської міської ради, але там про ці роботи ніхто нічого не знав.

На місці подій знаходилася й керівниця житлово-комунального відділу Олена Юзипович, але пояснити, що відбувається, й навіщо дерев’яні споруди встановлюють на в’їзді до міста, відмовилася. Повідомила лише, що відповідний лист про проведення робіт було надіслано до Родинської міської ради.

Але про таке очільниця Родинського Катерина Андрійченко почула вперше, адже жодних документів до Родинської міської ради, як до розпорядника цих земель, не надходило.

Позицію ігнорування питань від журналістів, представників Родинської міськради та простих мешканців зайняв і начальник комунального підприємства «Муніціпальна служба правопорядку» Олександр Антипенко, який відмовився будь-що поясняти.

Внести роз’яснення в ситуацію, що склалася, зміг лише начальник відділу безпеки та протидії корупції Покровської міської ради Микола Шабельник. Він пояснив, що наразі на в’їзді до Родинського облаштовується карантинний пост, для того щоб проводити температурний скриніг у всіх, хто в’їжджає до Покровська з Родинського.

«На этом посту будут нести службу медики, представители коммунальных предприятий и правоохранительных органов. Будет проводиться температурный скрининг жителей, которые въезжают и выезжают из Родинского. Штрафовать никого не будут. Будут просто измерять температуру. Если она будет повышенная, медики решат, нужна ли дальнейшая госпитализация», — пояснив Микола Шабельник.

Також він наголосив, що у найближчий час юристи Покровської міськради нададуть усі необхідні документи до Родинської міської ради.

- Реклама -