Мешканці Донецької області отримують гуманітарну допомогу від відомої мережі супермаркетів

- Реклама -

З 3 квітня в Україні стартував спільний проєкт корпорації «АТБ» з Мінсоцполітики із забезпечення соціально незахищених людей продуктами харчування. 

Близько 580 тисяч безкоштовних продуктових наборів з товарами повсякденного вжитку будуть передані представниками соціальних установ малозабезпеченим сім’ям, одиноким людям похилого віку та іншим соціально незахищеним верствам населення, що мешкають у 191 містах та селищах 24 областей України. Для реалізації цього проекту корпорація виділила 100 мільйонів гривень.

«В умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 та оголошення загальнонаціонального карантину, одне з пріоритетних завдань корпорації «АТБ», як соціально-відповідального бізнесу, є реалізація благодійних програм і проектів, націлених на всебічну підтримку та допомогу різноманітним верствам населення», — зазначив Голова Ради директорів корпорації «АТБ» Борис Марков.

Так, у Покровську допомогу від «АТБ» отримають 1083 людини. Бюджет допомоги склав 295 тисяч гривень.

«У цих наборах є всі необхідні продукти: крупи, макарони, цукор, сіль, олія, цитрусові, чай та інші продукти й товари повсякденного споживання. У Донецькій області участь в цій акції приймають також міста Мирноград, Новогродівка, Вугледар, Селидове та Курахове»,- розповіла керуюча супермаркетом «АТБ» в Покровську Марина Достатня.

У Селидовому продуктові набори отримають 601 людина. А у Покровському районі планується забезпечити продуктовими наборами 219 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю І-ІІ групи. Працівники територіального центру та управління соціального захисту населення вже розпочали роботу по забезпеченню малозабезпечених сімей, самотніх пенсіонерів та інших соціально незахищених верств населення продуктами за адресами.

Благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення буде тривати у період з 3 по 23 квітня.

- Реклама -