Коли закон не перешкода або чому влада Покровська уклала договір з фірмою, яка є фігурантом судової справи

Декілька днів тому журналісти DDK.DN.UA повідомляли про те, що Красноармійською місцевою прокуратурою було спрямовано позов до суду проти Покровської міської ради, яка при будівництві ЦНАПу обрала переможцем фірму, що не виконала вимоги тендерної документації.

Але, не дивлячись на те, що справа знаходиться у суді, покровські можновладці  8 липня, уклали черговий договір з тією ж фірмою на загальну суму 2 мільйони 884 тисячі 887 гривень 48 копійок.

Нагадаємо, будівництво Центру надання адміністративних послуг почалося ще у вересні 2017 року. Тоді планувалося, що на будівництво буде витрачено 35 мільйонів гривень. 10% з цієї суми виділялося з місцевого бюджету, решта робіт проводилася за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Генеральним підрядником виступило ПП «ДОНБАС «БУДІНДУСТРІЯ СЕРВІС», яке зареєстроване в Києві, й керівником якої є Антон Вітушинський. Субпідрядником цих робіт є ТОВ «СІТІ СТРОЙ 2017», яке зареєстроване в Мирнограді, а одним з засновників є все той самий Антон Вітушинський. Варто відзначити й той факт, що ТОВ «СІТІ СТРОЙ 2017» неодноразово ставало фігурантом гучних скандальних ремонтів у Покровську.

Цікаво й те, що засновниками обох підприємств є подружжя Прокопових, Костянтин та Наталя. Ні для кого не таємниця, що Костянтин Прокопов є давнім бізнес-партнером мера Покровська Руслана Требушкіна та сином депутата Мирноградської міської ради Тамари Прокопової.

За два роки, які триває ремонт, ці підприємства отримали майже 40 мільйонів гривень, але, як бачимо, будівництво ЦНАПу й досі не вийшло на фінішну пряму.

І ось вчора між Покровською міською радою та ТОВ «СІТІ СТРОЙ 2017» було укладено новий договір на капітальний ремонт частини приміщення адміністративної будівлі для розміщення центру адміністративних послуг. Згідно плану фінансування робіт, у цьому році з бюджету Покровська буде засвоєно 1 мільон гривень, а у 2020 (до квітня) — решта суми.

Що конкретно буде зроблено за ці кошти, невідомо, адже у кошторисній документації зазначені тільки витрати на заробітну плату, вартість матеріальних ресурсів, експлуатації будівельних машин та механізмів, загальновиробничі витрати, кошти на покриття ризику та додаткових витрат та інше.

Зазначимо, що здати об’єкт в експлуатацію планувалося ще до 31 грудня 2018 року. Але, як бачимо, будівництво ЦНАПу стало одним з найголовніших довгобудів місцевих можновладців та дуже гарним привідом для розподілу коштів серед «своїх» підрядників.

 

- Реклама -