У Донецькій ОДА прокоментували відсутність громадського транспорту в Покровську, Мирнограді та Бахмуті

Сьогодні, 31 березня, у Краматорську відбувся щоденний брифінг з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області. Як вже повідомлялося раніше, на території нашої області нових випадків захворювання на коронавірус зафіксовано не було.

Під час брифінгу підіймалося й питання повної відсутності громадського транспорту в трьох містах Донеччини — Бахмуті, Покровську та Мирнограді.

Зокрема, у Покровську водії відмовилися виходити на маршрути через збитковість перевізень по 10 осіб. Така ж ситуація виникла й у Мирнограді та Бахмуті. Але замість того, щоб урегулювати це питання, органи міської влади своїми розпорядженнями повністю скасували рух транспорту цими містами.

Один з журналістів поцікавився, чи можливо з бюджету області надавати компенсацію перевізникам, аби відновити перевезення громадян в цих містах.

«Донецька ОДА не є організатором конкурсу перевезень пасажирів в містах. Це повноваження міських рад. Тому ми не маємо змоги виділяти якісь кошти з обласного бюджету та компенсувати перевізникам збитки. Тому я би порадив їм звернутися до своїх місцевих рад, та безпосередньо з ними обговорити це питання», — відповів Артем Литвинов, директор департаменту розвитку базових галузей промисловості.

Нагадаємо, 19 березня у Покровську водії місцевих маршруток влаштували акцію протесту через збитковість перевезень по 10 чоловік. Після обіду по місту не ходив жодний автобус, а наступного дня вийшло розпорядження в.п.міського голови Ірини Сущенко про заборону курсування громадського транспорту начебто через недостатню дезинфекцію транспортних засобів.

- Реклама -