З третього разу: в одному з мікрорайонів Покровська встановлять вишку оператора мобільного зв’язку

- Реклама -

У п’ятницю, 21 лютого, в Покровську відбулося чергове засідання сесії міської ради. Серед інших питань депутати прийняли рішення про передачу одній з компаній мобільного зв’язку земельної ділянки в мікрорайоні Лазурний для будівництва вишки.

Нагадаємо, це питання виносилося на сесію ще в грудні 2019 року. Згідно проекту рішення, ПРАТ «Водафон Україна» передається в оренду земельна ділянка площею 90 квадратних метрів в мікрорайоні Лазурний для будівництва вишки мобільного зв’язку. Тоді депутати, які не отримали жодної інформації щодо безпечності такого «сусідства» з житловими будинками та дитячим садочком, не підтримали цей проект рішення.

Друга спроба «провести» це питання відбулася на сесії 22 січня. Перед присутніми виступив інженер впровадження ПРАТ «Водафон Україна» Олександр Ненад, який нібито мав надати депутатам усі роз’яснення та відповісти на хвилюючі питання. Але й тоді отримати вичерпних відповідей народні обранці не змогли.

21 лютого під час сесії представник компанії представив депутатам проект розміщення антенної вежі зв’язку висотою 32 метри з розміщенням сертифікованого обладнання, яке забезпечить покриття на території від в’їзду в місто Родинське до селища Шевченка. Він відзначив, що ділянка обрана таким чином, аби запобігти негативному впливу електромагнітних випромінювань і з урахуванням необхідності покриття території міста.

Більшістю голосів депутати підтримали цей проект рішення.

- Реклама -