Добропільські черлідери вибороли низку нагород на обласних змаганнях

- Реклама -

23 лютого у місті Покровськ на базі Палацу культури ШУ «Покровьске» відбулися відкритий чемпіонат Донецької області з черліденгу.

Змагались близько 300 спортсменів з міст Донецької області: Добропілля, Покровськ, Дружківка, Білицьке, Родинське, Краматорськ та з м. Київ, м. Дніпро.

Велике Добропілля представили вихованиці білицького та добропільського відділень ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради (тренери – Валерія Мороз та Яна Шаталова).

Всі учасниці продемонстрували свою майстерність, відточені трюки та елементи, взагалі яскравими виявились всі номери дівчат. І в результаті черлідери вибороли 25 нагород: вісім золотих медалей, сім сріблих і десять бронзових.

І місце
Данс — соло (2014 р.н.) – Завгородня Валерія
Джаз соло (2014 р.н.) – Куца Злата
Данс — соло (2010 р.н.) – Іванова Злата
Джаз соло (2010 р.н.) – Іванова Злата
Джаз – команда (міні) (8-12 років) — Іванова Злата, Патана Поліна,
Чертушкіна Євдокія, Яричевська Вікторія, Міхайленко Поліна, Сидорук
Марія, Брайлян Катерина, Павлова Міра, Сопова Анастасія, Сокол Ольга,
Марченко Анастасія, Орищенко Дар’я
Джаз соло (юніори) – Рєзник Дар’я
Джаз дует (юніори) — Рєзник Дар’я, Яричевська Владислава
Джаз квартет (юніори) — Рєзник Дар’я, Яричевська Владислава, Дьома
Владислава, Івашкевич Ольга
Хіп – хоп квартет ( 8-12 років) — Іванова Злата, Пізняк Анастасія,
Кузьміна Вікторія, Патана Поліна

ІІ місце
Данс — соло (2014 р.н.) – Данилюк Вікторія
Джаз — соло (2012 р.н.) — Сидорук Марія
Данс-соло (юніори) — Рєзник Дар’я
Данс – дует (юніори) — Рєзник Дар’я, Яричевська Владислава
Данс – квартет (юніори) — Рєзник Дар’я, Яричевська Владислава,Дьома
Владислава, Івашкевич Ольга
Джаз – соло (юніори) — Яричевська Владислава
Данс команда (міні) (юніори) – Соколовська Єлізавета, Матвеєва Дар’я,
Сергіна Марія, Лаврент’єва Софія, Олейнікова Юлія

ІІІ місце
Данс – дует (5-8 років) — Куца Злата, Завгородня Валерія
Джаз — дуэт (8-12 років) – Грищенко Світлана, Буглак Ганна
Данс – квартет (8-12 років) — Сидорук Марія, Брайлян Катерина,
Павлова Міра, Сопова Анастасія
Данс – команда (міні) (5-8 років) — Куца Злата, Завгородня Валерія,
Данилюк Вікторія, Лимар Маргарита, Цибулько Майя, Шовкун Поліна,
Бережная Валерія, Листопад Валерія
Данс – дует (8-12 років) — Куца Злата, Завгородня Валерія
Хіп-хоп квартет (8-12 років) — Іванова Злата, Патана Поліна, Міхайленко
Поліна, Орищенко Дар’я
Данс-команда (міні) (8-12 років) — Іванова Злата, Патана Поліна,
Чертушкіна Євдокія, Яричевська Вікторія, Міхайленко Поліна, Сидорук
Марія, Брайлян Катерина, Павлова Міра, Сопова Анастасія, Сокол Ольга,
Марченко Анастасія, Орищенко Дар’я
Джаз – соло (юніори) — Сергіна Марія
Данс – соло (юніори) – Яричевська Владислава
Данс дует (юніори) — Дьома Владислава, Марченко Марія

Переможниці були нагороджені дипломами та медалями.

- Реклама -