У Покровську депутати вдруге проголосували проти будівництва вишки мобільного зв’язку у житловому масиві

20 грудня на черговій сесії Покровської міської ради на порядок денний було винесено питання щодо передачі в оренду земельної ділянки у мікрорайоні Лазурний для будівництва вишки мобільного зв’язку ПРАТ «Водафон Україна». Тоді депутати, не отримавши жодної інформації щодо безпечності такого «сусідства» з житловими будинками та дитячим садочком, не підтримали цей проект рішення.

Обговорювали це питання народні обранці й сьогодні. Так, перед присутніми виступив інженер впровадження ПРАТ «Водафон Україна» Олександр Ненад, який нібито мав надати депутатам усі роз’яснення та відповісти на хвилюючі питання.

Олександр Анатолійович розповів, що обладання для мобільного зв’язку наразі розташовано на трубі котельної №1, що у мікрорайоні Лазурний. У зв’язку з аварійним станом труби, комунальне підприємство «Покровськтепломережа» заборонило подальше розміщення обладнання.

Саме тому компанії необхідно будувати вишку для того, щоб розмістити обладнання та уникнути перебоїв зі зв’язком. Також він повідомив, що підприємством було розроблено проект, але депутатам цей документ чомусь ніхто не надав.

Олександр Ненад зазначив, що якщо виникне необхідність проведення додаткових вимірювань після будівництва, то можна буде запросити санстанцію, та перевірити безпечність роботи вишки.

І знов таки головуюча на сесії Ірина Сущенко не надала можливості депутатам, які так і не почули конкретних відповідей, поспілкуватися зі спеціалістом перед прийняттям рішення, і поставила питання на голосування. Депутати висловили своє ставлення до таких дій голосуванням — 16 проголосували «за», 7 — «проти», 2 депутати утримались від голосування.

Таким чином, міській владі вже вдруге не вдалося «протягнути» питання з будівництвом вишки мобільного зв’язку в районі котельної №1 у мікрорайоні Лазурний.

- Реклама -