«Укрзалізниця» передасть Покровську приміщення, де працював Леонтович

Вчора, 17 січня, у Покровську відбулося засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, екології, охорони довкілля та благоустрою. Як ми вже повідомляли, депутати надали дозвол на розгляд на сесії питання щодо прийняття до комунальної власності Палацу спорту «Олімп», який розтшований у Мирнограді.

Окрім цього, планується безоплатне прийняття до комунальної власності Покровська низки об’єктів (провиробничі приміщення, кузня, майстерня, водонапірна вежа та інші), які знаходяться по вулиці 8 березня й наразі є власністю «Укрзалізниці».

«Зараз ці будівлі ніяк не використовуються. Чому нам запропонували? «Укрзалізниці» відомо, що в нашому місті активно популяризується тема Миколи Леонтовича та Щедрика. У цих будівлях свого часу працював, а, можливо, у вільний час і творив Леонтович. Тому згодом ми зможемо використовувати ці приміщення, наприклад, для облаштування музею», — зазначив заступник начальника житлово-комунального відділу.

Як зазначив доповідач, так як майно є державною власністю, для початку необхідно зібрати пакет документів, який потім буде передано для розгляду до Кабінету міністрів. Одним з документів, який необхідно надати, має бути рішення Покровської міської ради про згоду прийняти ці об’єкти до комунальної власності.

Депутати підтримали розгляд цього питання на майбутньому депутатському дні та сесії.

 

- Реклама -