Священна купіль, польова кухня, гарячі напої: у селищі Сухецьке масштабно відзначили Хрещення Господнє

19 січня кожного року всi християни святкують Хрещення Господнє. Важливим символом цього дня вважається вода. Наші предки вважали, що вона стає життєдайною і кожен, хто в ній скупається — зцілиться. Саме тому на водоймі в селищі Сухецьке, завдяки депутату Покровської міської ради Сергію Андрійченку та Родинськiй міській раді, були організовані традиційні масові купання.

Як і належить, до сходу сонця, було проведено традиційний обряд водосвяття, після чого в небо було випущено три голуби, як символ Бога Отця, Сина Божого і Святого Духа.

«У цьому році я вирішив скупатися вперше, — розповідає Олександр. — Радий, що приїхав саме сюди і навіть не очікував, що все буде так добре організовано. Дякую за дуже смачний чай і частування. Всіх зі святом!»

Для зручності тих людей, що пiрнають, організаторами були встановлені роздягальні. Спеціально, щоб люди могли зігрітися, горіло багаття, працювала польова кухня, де можна було поласувати справжньою польовою кашею, гарячим чаєм та глінтвейном.

«Сьогодні всі православні відзначають велике свято — Хрещення Господнє. Вже за доброю традицією мешканці та гості міста Родинське зустрічають його на водоймищі у селищі Сухецьке. Сьогодні тут багато людей, всі з гарним настроєм, пірнають, вітають один одного зі святом. Хотілося б також привітати усіх з Водохрещенням, побажати міцного здоров’я, злагоди, миру, добра у кожну родину», — поспілкувалася з журналістами в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко.

Задля безпеки вiдвiдувачiв на мiсцi чергували співробітники рятувальної служби та полiцiї. Подбали організатори і про підвезення людей до місця купання — з міста Родинське щогодини курсував безкоштовний автобус.

Депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко та Родинська міська рада вітають жителів Покровська і району, Мирнограда, Родинського, Добропілля, селища Шевченка зі святом Водохреща і бажають міцного здоров’я, нескінченного щастя і бажаного успіху, який стане приводом для радісних подій в році, що наступив.

- Реклама -