Свій, але в чужому місті: чи з’явиться у громади Покровська власний басейн?

Сьогодні, 17 січня, у Покровську відбулося засідання комісії  з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, екології, охорони довкілля та благоустрою. На порядку денному стояло 4 питання, які депутати мали розглянути, аби потім вони були винесені на сесію міської ради.

Так, першим питанням розглянули прийняття до комунальної власності Покровська майна, що належить ТОВ «ВУГЛЕПРОМТРАНС». У ході доповіді заступник начальника житлово-коммунального відділу доповів, що місту Покровську пропонується взяти у комунальну власність будівлю спортивного комплексу «Олімп», що розташований у Мирнограді, та потребує масштабної реконструкції.

Депутат Покровської міської ради Дмитро Артьомов, який входить до складу комісії, поцікавився, чи законно те, що будівля, яка буде прийнята до комунальноїї власності, розташована в іншому місті. Доповідач відповів, що такому рішенні не має нічого незаконного.

Також Дмитро Артьомов поцікавився подальшою долею цієї будівлі.

«Поки що нам треба надати згоду на прийняття цього об’єкту до комунальної власності Покровська. Потім, коли нам її передадуть, депутати вирішать, що з нею робити», — відповів на запитання заступник начальника житлово-комунального відділу.

Нагадаємо, Палац спорту «Олімп» був збудований у 1969 році. У 2013 там розпочалися роботи з реконструкції, але у 2015, у зв’язку з складною фінансовою ситуацією, були призупинені.

Варто відзначити, що у серпні 2017 року на ім’я тоді ще мера Покровська Руслана Требушкіна надходив лист від підприємства з пропозицією викупити у комунальну власність міста будівлю палацу спорту. Тоді ціна питання була 4 мільйони гривень. Скільки ж наразі обійдеться споруда платникам податків, наголошено не було.

Отже, чи не стане Палац спорту «Олімп» черговим довгобудом та черговою красивою, але невиконаною, обіцянкою покровських можновладців? Адже для того, щоб реконструювати таку будівлю, знадобиться не один десяток мільйонів гривень. Тому, чи з’явиться у громади Покровська свій, хоча й в іншому місті, басейн, покаже час.

- Реклама -