У Добропіллі формується навчальна група для кандидатів в патронатні вихователі

У Добропіллі розпочали формувати навчальні групи для кандидатів у патронатні вихователі. Про це повідомляється на офіційному сайті Добропільської міської ради.

Патронатний вихователь — особа, яка на професійній основі здійснює догляд, виховання і розвиток дитини/дітей, влаштованої/них в її сім`ю. Патронат над дитиною — це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини, в сім`ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатним вихователем можуть стати громадяни України віком від 35-60 років, які: мають житло, не мають судимості, мають достатній рівень фінансового та матеріального забезпечення для функціонування патронатної сім`ї, стан здоров`я, яких дозволяє забезпечувати догляд за вихованням дитини, пройшли навчання та отримали довідку патронатних вихователів.

На даний час формується навчальна група для кандидатів у патронатні вихователі і їх помічники та навчальна група для кандидатів у наставники. Якщо у Вас є бажання приймати участь у житті дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Чекаємо Вас за адресою: місто Добропілля, вулиця Першотравнева 83, кабінет 102 (виконком). Телефон 062-77-2-80-63.

- Реклама -