Сила розголосу й слова: у Покровську на площі Шибанкова встановили різдвяні будиночки

Вже менше ніж за добу прийде Новий, 2020, рік. На площі Шибанкова у Покровську йде активна підготовка до міського свята. Вже розпочалися роботи з монтажу сцени. А вчора були встановлені різдвяні будиночки, які у минулому році покровська влада придбала за 250 тисяч гривень у свекра співачки Наталі Валевської, Віктора Пригладя.

Нещодавно тема цих самих павільйонів підіймалася у сюжеті  Телебачення «КАПРІ». Так, журналісти цікавилися, де ж подівалися ті самі будиночки та чи взагалі доречне їх встановлення на головній площі міста.

Нагадаємо, павільйони для торгівлі з’явилися на площі минулого року під час проведення фестивалю хорової пісні «Щедрик-фест». Тоді збиткове підприємство «Покровськводоканал», яке має десятки мільйонів гривень заборгованості перед «Водою Донбасу», заплатило Віктору Пригладю за їх монтаж та демонтаж 250 тисяч гривень. Вже через декілька місяців експлуатації будиночки почали «розвалюватися» та потребували ремонту. 

І ось не пройшло й декілька днів після виходу сюжету, як хатинки поспішно почали встановлювати біля інституту. Але не всі, а лише 6 будиночків з 14 придбаних. Де знаходяться інші павільйони та в якому вони стані, наразі невідомо.

Ось вона, чудодійна сила слова та розголосу. Так, можливо, скоро на площі з’являться й олені з санчатами, які влада Покровська придбала у 2016 році за 400 тисяч гривень, і які безслідно зникли? А може повернуться на дорогу по вулиці Захисників України фігурки хлопчиків за 200 тисяч гривень, які були придбані для привернення уваги водіїв і також несподівано зникли, начебто на реконструкцію? Поки що ці питання залишаються без відповіді.

- Реклама -