Рік Білого Щура 2020: у чому і як зустрічати Новий рік

- Реклама -

Зовсім скоро українці зустрінуть Новий рік. За китайським календарем 2020-й рік пройде під знаком щура. Розповідаємо, як і в чому рекомендують зустріти Новий рік астрологи, а також як задобрити головний символ цього року.

Символ 2020 року
2020 рік за китайським календарем-рік Білого металевого Щура. Вважається, що Щур любить завзятих, працьовитих, цілеспрямованих і чесних людей і що вона буде допомагати саме таким. А ось марнотратство і шахрайство вона не любить і може покарати за це.

У чому зустрічати
Виходячи з того, що Щур в цьому році біла, та ще й металева, жінки можуть вибирати вбрання з паєтками, блискітками, сріблясті, з золотом. Що стосується кольорів, то фаворит білий, сріблястий, металік, блакитний, сірий, чорний, пастельні тони.

А ось червоний колір виявився в списку небажаних в цьому році, як і взагалі всі яскраві і кричущі.

Що поставити на стіл
Оскільки щур — всеїдна тварина, то на щедрий новорічний стіл можна поставити практично всі. Єдиний небажаний продукт — сир. Астрологи кажуть, що щури його не дуже шанують.

Загальне правило для всіх, хто збереться за новорічним столом — помірність. Подумайте про своє здоров’я, не налягайте на жирне, алкоголь, маринади, готові майонези. Додайте свіжу зелень і побільше свіжих овочів, морепродукти, побільше пийте води, трав’яних чаїв.

Прикмети — що можна і не можна робити
За стіл краще сідати в новому одязі, купленої до свята.

Є популярна традиція загадувати бажання опівночі. До неї у астрологів є уточнення: бажано сформулювати прохання без частки «не». Приміром, замінити формулювання «не хочу бути самотнім» на «я хочу зустріти любов в цьому році».

Поганими прикметами вважаються сварки в святковий день, адже в народі вірять, що, як рік зустрінеш, так його і проведеш. Небажано позичати гроші напередодні свята та й зі своїми боргами краще розрахуватися в році, що минає.

Не радять стригти волосся і нігті 31 грудня. А 1 січня виносити сміття або прибирати в будинку.

Що стосується подарунків, то є думка, що варто уникати будь-яких згадок кішок — ніяких м’яких іграшок цих чотирилапих, живих кошенят, кулонів та брелоків у вигляді кішки.

- Реклама -