На ремонт вулиці Шмідта у Покровську виділили гроші з обласного бюджету

20 грудня у Покровську відбулася чергова 72 сесія міської ради, в ході якої депутатами були прийняті зміни до бюджету 2019 року. 

Як повідомила начальник фінансового відділу Покровської міської ради Юлія Порецька, бюджет цього року було збільшено на 41,5 мільйон гривень за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджету.

21,5 мільйон гривень було виділено на ремонт дороги по вулиці Добропільська.

Також з бюджету області було направлено 17,5 мільйонів гривень на капітальний ремонт частини автодороги по вулиці Шмідта.

Нагадаємо, реконструкція цієї дороги розпочалася у квітні 2019 року, після 6-ти невдалих тендерів. Замовником виступає одне із збиткових комунальних підприємств «Покровськводоканал», виконує роботи київське ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП». У цьому році на ремонт Шмідта вже було витрачено майже 45 мілйьонів гривень з обласного та міського бюджетів. Загальна ж вартість реконструкції  складає майже 190 мільйонів гривень.

У жовтні голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко наголосив, що влада Покровська обов’язково має закласти у бюджеті на 2020 рік гроші на ремонт Шмідта.

«Щоб не йшли і не випрошували гроші в нас, а свої використовували незрозуміло куди», — наголосив тоді Павло Олександрович.

 

 

- Реклама -