8 проти 29 або скільки можновладці Покровська зароблять на ремонті вулиці Шмідта

- Реклама -

Триває ремонт основної транспортної артерії, що з’єднує Добропільський та Покровський райони: автодорогу сполученням Добропілля – Білицьке, у напрямку Покровська, відновлюють за технологією холодного ресайклінгу. Про це повідомляється на офіційному сайті Служби автомобільних доріг.

Сучасний метод, який ще називають регенерацією, дозволяє зміцнити конструктивні шари дорожнього одягу  та створити надійну основу для укладання нового асфальтобетонного покриття.

Загалом відновлення ділянки протяжністю 10,6 км, яка є частиною автодороги загального користування державного значення Т-05-15 Олександрівка – Покровськ – Костянтинопіль, км 37+380-км 48+000 передбачає зміцнення дорожнього одягу додатковим шаром (регенерацію конструктивних шарів), влаштування двошарового асфальтобетонного покриття з верхнім шаром із щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20), влаштування з’їздів, укріплення узбіч, влаштування однобічного металевого бар’єрного огородження, встановлення дорожніх знаків та нанесення ліній горизонтальної дорожньої розмітки.

Варто відзначити, що роботи з ремонту дороги виконують підрядники з Бахмута. Це ТОВ «Данком», яке приймало участь у тендері на ремонт дороги по вулиці Шмідта. І хоча ціна, яку запропонувало підприємство, була доволі привабливою, Покровська міська рада скасувала тендер.

Цікаво й те, що згідно договору, який ТОВ «Данком» склало зі Службою автомобільних доріг, вартість ремонту цієї ділянки дороги складає 85 мільйонів 990 тисяч гривень. Тобто один кілометр дороги обійдеться обласному бюджету трохи більше, ніж 8 мільйонів гривень. Здати об`єкт планують 30 вересня 2018 року.

Нагадаємо, що декілька днів тому губернатор Донецької області Павло Жебрівський повідомив, що на капітальний ремонт вулиці Шмідта необхідно 200 мільйонів гривень, тобто більше 29 мільйонів за один кілометр, а підрядника для виконання цих робіт буде обирати Покровська міська рада. Також очільник області наголосив, що ці роботи займуть не один рік.

Ця ситуація наочно демонструє, як влада Покровська відноситься до бюджету міста та його жителів. І водії, і мешканці Шмідта вже не перший рік потерпають від пилу,  розбитої дороги та ям. А можновладці Покровська у цей час лише кормлять обіцянками, відміняють тендери, перероблюють документацію, виставляють захмарні розрахунки та чекають слушного моменту аби віддати такий коштовний проект наближеним підприємствам.

 

- Реклама -