У Покровську з’явиться стерилізаційний пункт для безпритульних тварин

На початку листопада у Краматорську Департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА було презентовано проекти стерилізаційних пунктів для безпритульних тварин. Тоді ж всім громадам, містам та селам були розіслані листи з пропозиціями встановити такі стерилізаційні пункти.

Сьогодні, 22 листопада, під час традиційної апаратної наради керівників комунальних та бюджетних установ міста стало відомо, що незабаром такий пункт планують побудувати у Покровську.

Наразі вже була створена спеціальна комісія, яка займається пошуком місця, де буде облаштовано будівлю, а також розробкою спеціального положення з утримання тварин. Одним з варіантів місцярозташування пункту розглядається територія поблизу хутору Запорізький.

Під час наради також було наголошено, що це буде не притулок, а саме стерилізаційний пункт, де тварин будуть стерилізуувати, чіпувати, вакцинувати та відпускати у звичне середовище проживання. Планується, що за перший рік роботи пункту буде стерилізовано більше 700 тварин з Покровська, Родинського та селища Шевченка. Після того, як ситуація з вакцинацією безпритульних тварин у цих містах стабілізується, планується надавати послуги й іншим містам області.

Нагадаємо, у Покровську проблема безпритульних тварин вже не перший рік стоїть дуже гостро. У квітні 2017 року депутатами на сесії було прийняте рішення про будівництво притулку. Потім, у вересні 2018 року, керівництву КП «Управління міського господарства» було доручено придбати переносний розплідник. Але всі ці спроби врегулювати чисельність безхатніх тварин так і не мали успіху. Замість цього місцева влада виділила майже 200 тисяч гривень та уклала договір з харківською фірмою, яка відловлює бродячих тварин.

 

 

 

- Реклама -