З іспитовим строком: членкиню дільничної виборчої комісії з Родинського засудили до 5 років позбавлення волі за незаконне використання виборчого бюлетеня

Вчора, 21 листопада, Красноармійський міськрайонний суд ухвалив вирок у справі за обвинуваченням членкині дільничної виборчої комісії №141059, яка незаконно отримала бюлетені для голосування від імені іншої особи під час проведення позачергових парламентських виборів.

Так, під час розгляду справи судом було встановлено, що жінка, перебуваючи на посаді членкині дільничної комісії, розташованої у місті Родинське, отримала два бюлетені для голосування від імені іншої людини, яка на момент виборів зовсім знаходилася за межами України.

Вина жінки у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.158-1 Кримінального кодексу України, була повністю доведена у суді. Їй було призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з організацією проведення виборів до органів державної влади строком на два  роки.

Але від реального відбування призначеного покарання жінку було звільнено. Суд призначив для неї іспитовий строк на три роки, якщо  вона протягом визначеного іспитового строку  не вчинить нового злочину  і виконає покладені на неї обов’язки.

- Реклама -