Для одного з дитячих будинків Покровська придбають автомобіль вартістю майже 1 мільйон гривень

15 листопада у Покровську відбулася чергова 70 сесія Покровської міської ради, в ході якої депутатами були прийняті зміни та доповнення до рішення міської ради «Про міській бюджет на 2019 рік». 

Так, серед інших статей витрат та доходів, було наголошено, що до Покровського бюджету надійшла субвенція з областного бюджету у розмірі 500 тисяч гривень на придбання автомобілю для будинку сімейного типу. Ще 500 тисяч гривень на цю ж автівку було передбачено з міського бюджету на минулих сесіях, повідомила начальник фінансового відділу Юлія Порецька.

Це питання не розглядалося депутатами на депутатському дні, тому що субвенція надійшла до Покровська лише ввечері напередодні сесії. Тому не дивно, що народні обранці поцікавилися, який саме автомобіль буде придбано міською радою. Але в.п. міського голови Ірина Сущенко швиденько поставила питання на голосування, додавши, що усі зауваження депутати можуть висловити у блоку «Різне» наприкінці сесії.

Тоді ж Юлія Порецька і повідомила, що згідно обласній програмі, завдяки якій і буде придбано транспорт, у будинку сімейного типу, який отримає автівку, має виховуватися не менше 8 дітей. Також у ній розписано, який має бути двигун, кількість посадочних місць та інше. Але яка саме марка автомобілю має бути, у програмі не вказано, це буде визначено за допомогою системи Прозоро.

А вже сьогодні, 20 листопада, у системі публічних закупівель Управлінням соціального захисту населення було оголошено тендер на придбання автомобілю для дитячого будинку. І у тендері  чітко зазначено фірму та марку автівки — мікроавтобус Ford Transit V362 MCA Kombi F320L2H1 Trend або аналог/еквівалент.

Очікувана вартість транспорту складає 950 тисяч гривень.

У технічному завданні зазначається, що автомобіль має бути новим, до моменту передачі замовнику не бути у вжитку, без слідів іржі. Також у документації вказано, що має бути гарантія не менше ніж на 36 місяців або 100 тисяч кілометрів.

Аукціон з визначення переможця тендеру відбудеться 6 грудня.

Чи не повториться з цим автомобілем та ж сама історія, як і з автобусами, які придбало комунальне підприємство «Управління міського господарства» у чоловіка Наталі Валевської, а нині помічника народного депутата Руслана Требушкіна, Володимира Пригладя, і які досі невідомо де знаходяться? Це питання поки що залишається відкритим. Але дуже б хотілося вірити, що місцева влада хоча б у питаннях, які стосуються дітей, позбавлених батьківського піклування, обійдеться без звичних схем та махінацій…

 

- Реклама -