Школам Покровська та Мирнограду пропонують організувати мовні табори

Школам Покровська, Мирнограду, Родинського та всієї Донеччини пропонують прийняти участь в освітній програмі GoCamp та організувати мовні табори з іноземними волонтерами.

GoCamp — це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Варто відзначити, що загальноосвітня школа №6 у Покровську вже не перший рік працює з GoCamp. Ця програма допомагає дітям подолати мовний бар’єр, відійти від стереотипів традиційного вивчення англійської мови та вивчати іноземну мову, спілкуючись безпосередньо з носієм мови.

Отже, й інші школи Покровська, Мирнограду, Родинського та інших населених пунктів Донецької області можуть долучитися та створити мовний табір у своєму навчальному закладі. Для цього необхідно заповнити форму на участь з 18 листопада до 15 грудня. 1 лютого 2020 року будуть оголошені переможці відбору.

Школам, які візьмуть участь у проєкті, допоможуть організувати мовні табори із залученням іноземних волонтерів. Так, заклади отримають:

  • освітні заходи з підвищення кваліфікації / тренінги для вчителів;
  • можливість працювати з міжнародними волонтерами, носіями різних мов та культур;
  • матеріали, щоб створити програму літнього табору.

Варто відзначити, що за весь час до проєкту долучились понад 1600 шкіл, 1012 іноземних волонтерів зі 72 країн та 160 000 дітей з різних регіонів України.

 

- Реклама -