На Донеччині представникам місцевої влади пропонують отримати проекти будівництва центрів для безпритульних тварин

- Реклама -

На Донеччині представники місцевої влади можуть отримати проекти на будівництво стерилізаційних центрів для утримання безпритульних тварин.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив Сергій Натрус, директор Департаменту екології та природніх ресурсів Донецької ОДА.

«Хочу поділитися приємною новиною. Через пару днів у нас будуть 2 типи проектів на будівництво стерилізаційних центрів для утримання та стерилізації безпритульних тварин. Хочу звернутися до голів міст та відповідальних осіб. Ви можете звертатися в департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА для отримання проектів для реалізації їх в своїх містах і ОТГ», — повідомив можновладець.

Так, перший проект розроблено на міні-стерилізаційний пункт розміром 6х8 метрів для утримання максимум 12 тварин.

Другий проект Донецької ОДА — це стерилізаційний пункт розміром 6х12 метрів. В ньому буде можливо утримувати одночасно до 22 тварин.

Варто відзначити, що у Покровську питання покинутих тварин стоїть дуже гостро. Ще у квітні 2017 року депутатами на сесії було прийняте рішення про будівництво притулку. Потім, вже у вересні 2018 року, керівництву КП «Управління міського господарства» було доручено придбати переносний розплідник. Але всі ці спроби врегулювати чисельність безхатніх тварин так і залишилися лише на слов. Проте можновладці вважають доречним виділяти сотні тисяч гривень для приватних підприємців, які відловлють тварин. 

 

 

- Реклама -