Арсен Аваков звільнив трьох заступників голови Нацполіції України, серед них і В’ячеслав Аброськін

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив трьох заступників голови Національної поліції України. Серед них і колишній очільник поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

Про це повідомляється на сайті Покровського відділу поліції.

«Заступники голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін, Ігор Купранець і Віталій Невгад припинили свою службу в органах Нацполіції. Вони служили українському народові у надважкий перехідний період для правоохоронних органів і під час війни на Донбасі. Дякую за службу кожному. Новим керівникам бажаю служити гідно в ім‘я України. Не підведіть!», — зазначив Арсен Аваков.

Нагадаємо, В’ячеслав Аброськін очолював поліцію Донеччини з 2014 по 2017 рік. Після цього він був призначений на посаду першого заступника голови НПУ — керівника кримінальної поліції.

10 вересня В’ячеслав Васильович подав електронну декларацію про доходи з позначкою «Перед звільненням». 11 вересня на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук він повідомив, що поки що залишається на своїй посаді. Але в цей же день на посаду першого заступника голови Нацполіції — начальника кримінальної поліції було призначено генерала поліції третього рангу Євгена Коваля.

Досі відкритим залишається питання про кадрові зміни у Покровському відділі поліції. 16 серпня на зустрічі з активістами з Покровська, Мирнограду, Добропілля, Селидового, Новодонецька та інших міст, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області Микола Семенишин пообіцяв відсторонити начальника Покровського відділу поліції Юрія Гречишкіна від займаної посади через недовіру, яку виказали йому люди.

Але з середини серпня Юрій Гречишкін знаходиться у черговій відпустці. На цьому тижні Юрій Анатолійович повідомив деяким ЗМІ, що повертається на своє робоче місце 12 вересня. Але вчора він подовжив собі відпустку на невизначений термін.

- Реклама -