Кадрові зміни у Нацполіції України: зі своїх посад йдуть троє заступників голови

У Національній поліції України почалися кадрові зміни. Декларації перед звільненням подали троє заступників голови Нацполіції. Про це повідомляє Інформаційне агентство UNN.

Так, декларації подали заступник голови НПУ – начальник Департаменту захисту економіки, генерал поліції третього рангу Ігор Купранець, а також заступник голови НПУ — начальник Головного слідчого управління, генерал поліції третього рангу Віталій Невгад та перший заступник голови НПУ — начальник кримінальної поліції, генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін.

Звільнені з посад заступники мають отримати інші призначення.

Нагадаємо, В’ячеслав Аброськін з 2014 по 2017 рік очолював поліцію Донецької області. З 2017 року головою Нацполіції в Донецькій області став генерал Микола Семенишин.

Чи розпочнуться кадрові зміни у Покровську, поки що невідомо. Але 16 серпня на зустрічі з генералом Семенишиним мешканці Покровська, Мирнограду, Селидового, Добропілля та інших міст виказали свою недовіру начальнику Покровського відділу поліції Юрію Гречишкіну.

Тоді керівник обласної поліції пообіцяв відсторонити Юрія Гречишкіна від займаної посади. Але на даний час Юрій Анатолійович знаходиться у відпустці.

 

- Реклама -