Хто очолить Покровський відділ поліції?

- Реклама -

Нерозкриті злочини, викрадання людей, побиття журналістів, вільна торгівля наркотиками, масові фальсифікації під час парламентських виборів та бездіяльність керівництва Покровського відділу поліції — все це стало приводом для зустрічі активних мешканців з начальником обласного управління поліції, генералом Миколою Семенишиним.

У п’ятницю, 16 серпня, у Добропіллі зібралися мешканці Покровська, Мирнограду, Родинського, Селидового та Добропілля аби звернути увагу обласного керівництва на незадовільну роботу начальника Покровського відділу поліції Юрія Гречишкіна.

Так, активісти розповіли про викрадення людей, побиття журналістів, бездіяльність правоохоронців під час парламентських виборів. Також, вони наголосили, що підозрюють саме працівників поліції у фальсифікаціях та псуванні бюлетенів.

Люди навели достатньо фактів аби Микола Семенишин прийняв рішення відсторонити Гречишкіна від займаної посади.

«Все, що стосується бездіяльності працівників поліції, я думаю, що обов’язково має бути звернення в ДБР (Державне бюро розслідувань, — прим.ред.) для надання правової оцінки. Що стосується розслідування кримінальних проваджень. Я пропоную обрати робочу групу, яка буде комунікувати з керівником слідства області й ми щоденно будемо аналізувати хід процесу.

Ми не можемо сьогодні втрачати довіру, яка тільки почала відновлюватися з 2014 року. Що стосується кадрових перепризначень. Мені дуже прикро, що керівник Покровського відділу, отримав незадовільну оцінку з боку мешканців. І мені соромно зараз тут стояти. Ми будемо вживати заходи. Я, як керівник, приймаю рішення, що виконуючим обов’язки буде призначено Юрія Кондрацького (начальник Добропільського відділення поліції, — прим. ред.) для того, щоб він налагодив роботу у Покровському кущі. Він повернеться через декілька днів з відпустки, ми його представимо особовому складу й разом наведемо порядок», — підвів підсумок Микола Олександрович.

 

 

 

- Реклама -