Прокуратура подала позов до суду проти Покровської міськради за незаконне обрання переможця тендеру

Красноармійська місцева прокуратура подала позов проти Покровської міської ради, яка обрала переможцем тендеру фірму, що не виконала вимоги тендерної документації.

Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, Красноармійської місцевою прокуратурою до Господарського суду Донецької області подано позов в інтересах держави в особі Управління Східного офісу Державної аудиторської служби України про визнання недійсним договору закупівлі робіт з капітального ремонту частини адміністративної будівлі центру адміністративних послуг у місті Покровську на загальну суму 2 мільони 200 тисяч гривень.

Прокуратура встановила, що тендерним комітетом Покровської міської ради, у порушення вимог ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», переможцем торгів визнано товариство з обмеженою відповідальністю, яке не виконало вимоги тендерної документації, а саме не підтвердило наявність матеріально-технічної бази для виконання замовлення за договором.

Тож, міською радою, не зважаючи на те, що виявлені порушення призвели до неефективного та нецільового використання бюджетних коштів, було обрано переможцем ненадійне підприємство та укладено з ним договір підряду.

На даний час позов перебуває на розгляді суду.

- Реклама -