Красноармійський суд конфіскував трьох левів та шістьох ведмедів у власника приватного зоопарку у Покровську

- Реклама -

21 травня у Красноармійському міськрайонному суді Донецької області було розглянуто справу за позовом Державної екологічної інспекції України до мешканця Покровська Ігоря Падалка про конфіскацію тварин.

Нагадаємо, наприкінці минулого року зоозахисники забили тревогу щодо жорсткого поводження з тваринами у приватному зоопарку Ігоря Падалка. У січні 2019 року між власником та Реабілітаційним центром для хижих тварин було укладено договори про добровільну передачу тварин на тимчасове утримання.

Зоозахисники наполягали на конфіскації тварин, адже для них не створено у зоопарку належних умов. Ігор Падалко проти задоволення позову заперечував та наполягав, що цих тварин він врятував від смерті у цирках, де тварин мали намір усипити або з ними погано поводились. Крім того, відповідач зазначив, що він жорсткого поводження з тваринами не допускав, годував їх як міг.

За результатами проведених перевірок умов утримання відповідачем диких тварин, були встановлені факти не додержання умов їх тримання у неволі.

Відносно відповідача був складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.89 КУпАП, за результатом розгляду якого була прийнята постанова про накладення адміністративного стягнення, якою відповідача визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.89 КУпАП («жорстоке поводження з тваринами»).

На підставі досліджених в судовому засіданні доказів, суд дійшов висновку, що відповідачем допущено жорстоке поводження зі спірними тваринами, оскільки порушені правила та умови їх утримання, зворотного відповідачем не доведено. Таким чином, наявні правові підстави для задоволення позову.

Рішенням суду від 21 травня 2019 року було припинено право власності громадянина Падалка на тварин: трьох левів та шістьох ведмедів шляхом конфіскації цих тварин.

Нагадаємо, у суді також розглядається справа Ігоря Падалка відносно насильства щодо прийомних дітей. Наприкінці січня йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а вже у травні підозрюваного відпустили з СІЗО під домашній арешт.

 

- Реклама -