Рюкзаки, харчові спортивні добавки та хабарі: як минула доба на донбаських КПВВ

- Реклама -

Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно. Про це повідомляють працівники Державної прикордонної служби на своєму офіційному сайті.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік збільшився у порівнянні з попередньою добою. Загалом через КПВВ прослідувало 41,9 тисячі осіб та 4,9 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10685 осіб та 1205 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9105 осіб та 1525 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7470 осіб та 1250 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4050 осіб та 885 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10585 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/50; «Мар’їнка» – 10/60; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 20/30.

Учора прикордонні наряди Краматорського та Лисичанського загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» припинили дві спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил.

Так, на тимчасово окуповану територію України намагались провезти рюкзаки та харчові спортивні добавки, на загальну суму майже 40 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справ про адміністративне правопорушення.

Крім того, у КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянка намагалась «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову, кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадянку передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

- Реклама -