Як Покровськ святкуватиме День Європи (Афіша)

- Реклама -

У суботу, 18 травня, у Покровську відбудеться святкування Дня Європи. З цього приводу у місті запланована низка заходів.

Так, з 7-00 у парку «Ювілейний» розпочнеться реєстрація учасників для участі у Першому Покровському марафоні. З 7-30 до 13-00 біля пам`ятника Миколі Леонтовичу проходитиме концерт за участю місцевих спортсменів та учасників талант-шоу «Україна має талант». Також буде працювати польова кухня.

З 14-00 до 20-00 на площі Шибанкова буде проходити презентація країн Євросоюзу, працюватимуть намети, організовані загальноосвітніми закладами міста, фотозони, виїзна торгівля, проводитимуть майстер-класи та виставки.

Також, традиційно, буде розгорнуто прапор Євросоюзу.

Під час святкування виступатимуть місцеві творчі колективи та колективи з Італії, відбудеться показ мод, а також встановлення рекорду з виготовлення 3-метрового італійського омлету — фріттати.

О 20-00 розпочнеться концерт студії «Квартал 95», Дмитри Бабака, Івана Березовського, Michele Poma та Енріко Колонни.

Завершиться святкування Дня Європи святковий фейєрверком, який відбудеться о 22-00.

Нагадаємо, обласне святкування Дня Європи відбудеться 18 травня у Бахмуті. Але влада Покровська вирішила організувати власний захід, на який витратить з бюджету міста 2,8 мільйони гривень.

 

 

- Реклама -