«Покровськводоканал» перерахував «Воді Донбасу» 1 мільйон гривень

- Реклама -

За систематичне невиконання своїх фінансових зобов’язань перед комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу» 11 квітня комунальному підприємству «Покровськводоканал» було скорочено водопостачання на 15 %.

Про це журналістам повідомили у Департаменті інформаційної та внутрішньої політики
Донецької облдержадміністрації.

З 6 травня подача води на місто скоротилася ще на 10% – до 13,7 тис.куб.м/на добу. Загальний відсоток скорочення склав 25%.

Це сталося внаслідок неефективної діяльності міськвиконкому в частині забезпечення контролю за роботою комунального підприємства. Неприйняття своєчасних і ефективних рішень потягло за собою погіршення якості послуг з водопостачання мешканцям міста Покровськ.

Сьогодні, 8 травня, на рахунок КП «Компанія «Вода Донбасу» надійшов від КП «Покровськводоканал» платіж в сумі 1 мільйон гривень, при необхідному платіжі у 2,3 мільйони гривень.

Часткове виконання зобов’язань з погашення заборгованості дозволить зменшити скорочення водопостачання міста на 10%, і вже з сьогоднішнього вечора місто буде обмежено тільки на 15%.

Але проблема заборгованості залишається, і від того, наскільки терміново міськвиконкомом будуть прийняті відповідні заходи, буде залежить отримання містом води в повному обсязі.

Нагадаємо, завтра мешканці Покровська вийдуть на мирний мітинг для вирішення питання з водопостачанням.

- Реклама -