Терпець урвався: мешканці Покровська вийдуть на мирний мітинг для вирішення питання з водопостачанням

Ситуація, яка склалася з водопостачанням у Покровську, обурила майже усіх мешканців міста. Через багатомільйонні борги КП «Покровськводоканал» перед «Водою Донбасу» подача води на місто була обмежена. З учорашнього дня люди отримують воду лише 4 години на добу, та й то вранці.

Ця тема активно обговорювалася у соціальних мережах. Мер Покровська Руслан Требушкін ніяк не реагував на десятки звернень громадян до нього. Замість того, щоб вирішувати таку гостру проблему, очільник міста перебував у столиці, де відправляв у турне хор, який став переможцем у фестивалі «Щедрик-фест».

І лише майже о 12 годині ночі мер Покровська на своїх сторінках у соціальних мережах звернувся до людей, де назвав всю ситуацію, що сталася з водопостачанням, «політичними репресіями».

Така поведінка покровського голови обурила людей. Мешканці міста, згуртувавшись, вирішили провести мирний мітинг, щоб донести міській владі своє ставлення до того, що наразі відбувається в місті та безпосередньо до роботи Руслана Требушкіна.

Отже, завтра, 9 травня, об 11-00, у Покровську на площі Шибанкова відбудеться мітинг мешканців міста. До участі в ньому запрошуються усі покровчани, які хочуть почути відповіді від міської влади щодо вирішення питання з відновлення водопостачання.

- Реклама -