Ручка на скотчі та відкриті двері: мешканці в черговий раз скаржаться на стан маршруток Покровська

Сьогодні, 15 березня, в одній із груп в соціальній мережі Фейсбук мешканка Покровська написала відгук про стан місцевих маршруток та звернулася до одного з перевізників з проханням звернути на це увагу.

«Уважаемый ФОП Мещанинов! Обратите внимание на состояние маршруток под номером 10! Сегодня в 7.40 я ехала на маршрутке #10, было очень много людей, поэтому я решила пойти на заднюю дверь! Зайти я зашла, но дверь пытались закрыть человек 10. Дверь не исправная, аварийная, ручка поломанна, замотанна на скотч», — написала жінка на ім`я Оксана. (Пунктуація та орфографія автора збережені).

Мешканка Покровська зазначила, що однією рукою їй довелося тримати свою дитину, а іншою тримати двері, які відкривалися на поворотах.

На жаль, це не перша скарга на роботу громадського транспорту. Мешканці Покровська неодноразово обурювались відсутністю автобусу №12 або малою місткістю деяких автобусів маршруту №2. Але, не зважаючи на це, ситуація так і не змінилася. І замість того, щоб привести автобуси до ладу та зробити перевізки більш комфортнішими, власники маршруток звертаються до місцевої влади з проханням  збільшити вартість проїзду до 9-10 гривень.

 

 

- Реклама -