У Родинському вшанували пам`ять загиблих воїнів України

У суботу, 23 лютого,у Родинському відбулася акція з вшанування загиблих  воїнів та підтримки захисників України і їхніх родин.

Ініціатором заходу виступив представник української діаспори в США Володимир Залізний. Дізнавшись про акт вандалізму, який трапився 5 лютого у Родинському на могилі загиблого воїна Костянтина Шрамка, він разом з місцевою владою вирішили організувати акцію та вшанувати пам`ять усіх, хто загинув під час неоголошеної війни.

На цю акцію зібралися родичі, бойові побратими, представники Родинської міської ради, волонтери, священники і парафіяни ПЦУ та УГКЦ, активісти з багатьох регіонів України: Донеччини, Києва, Дніпра, Новомосковська, Коломиї, Львова та інших міст. 

Зібравшись разом усі присутні засудили будь-які прояви наруги над похованнями захисників України.

«Ми підтримували й надалі будемо підтримувати родини загиблих воїнів. Вже вдруге невідомі вандали знущаються над могилою Костянтина. Й обидва рази ми не залишились осторонь та допомогли відновити місце заховання, встановили новий хрест. Хочеться вірити, що більше ніхто не дозволить собі такі кричущі дії проти пам`яті героя, і його подвиг будуть шанувати та пам`ятати», — підкреслила в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко.

Після цього учасники акції відвідали могилу Костянтина Шрамка, де помолилися за упокой душ тих, хто віддав свої життя за свою Батьківщину поклали квіти, вінки та добрими споминами й словами підтримки намагалися розрадити родичів полеглих бійців.

- Реклама -