У Покровську загиблого в АТО бійця нагородили орденом посмертно (Фото)

Кожна нагорода повинна знаходити свого героя. Нажаль, в такий скрутний для країни час, нагороди героям частіше за все дістаються посмертно. Ось і сьогодні, в приміщенні Покровського історичного музею орденом була нагороджена сімя загиблого в АТО Костянтина Шрамка.

Костянтин Миколайович Шрамко народився 13 серпня 1966 року у м. Родинське. З 1986 року працював фельдшером медичної швидкої допомоги, а згодом машиністом ГВМ шахти «Краснолиманська». В 2014 році вступив до добровольчого батальону «Дніпро-1», служив у 5-й роті «Донецьк-1», 128-й гірсько-пехотинській окремій механізованій бригаді,  яка відстоювала позиції с. Піски. Саме там, будучи керівником підрозділу розвідки, загинув 19 листопада 2016 року.

На урочистий захід, присвячений нагородженню Героя України, були запрошені  його бойові побратими з 128-ї ОМБр, співробітники Покровсько-Ясинуватського об'єднаного військового комісаріату, члени «Спілки воїнів АТО м. Покровська»,  дружина, сестра та син Костянтина, учні ЗОШ № 8.

Нагадаємо, що саме на стінах цієї школи з червня 2017 року встановлена меморіальна дошка в пам’ять про загиблого.

Нагороду за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, замість батька, отримав син Костянтина Данило.

Кожен з присутніх, хто був знайомий з загиблим, зазначав, що Костянтин Шрамко був дійсно мужньою, відданою країні людиною. Заради держави він був готовий віддати все, навіть своє життя. Наголошували присутні і на тому, що важливо пам’ятати про тих, хто поклав свою душу за Україну, аби ці втрати не були марними і  наші діти могли жити в незалежній і вільній країні.

- Реклама -