Шахтар з Покровського району обманув Пенсійний фонд майже на 660 тисяч гривень

52-річний шахтар з Покровського району у серпні 2013 року умисно надав до відділу кадрів заяву до Управління Пенсійного фонду в місті Покровську та Покровському районі (тоді — Красноармійська та Красноармійського району) про призначення йому пенсії за віком, додавши трудову книжку з підробленими печатками підприємства.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

На підставі зазначеного підробленого документа шахраю, який не мав необхідного стажу підземних робіт на підприємствах вугільної галузі, а діяв виключно з корисливих мотивів, призначено пенсію у розмірі 8 940 грн щомісячно.

У подальшому, змінивши адресу проживання, зловмисник звернувся до Управління Пенсійного фонду в місті Коростені та Коростенському районі з проханням запиту його пенсійної справи, на підставі якої продовжив незаконно отримувати пенсійні виплати за новою адресою.

Усього за період з серпня 2013 року по січень 2019 року чоловік обманув Пенсійний фонд України майже на 660 тисяч гривень. Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документу) та ч. 4 ст. 190 (шахрайство в особливо великих розмірах) КК України.

За клопотанням Красноармійської місцевої прокуратури відносно підозрюваного слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

- Реклама -