Міська лікарня у Родинському може залишитися без опалення

- Реклама -

Вчора, 1 листопада, в.о. родинського міського голови Катерина Андрійченко разом із депутатами відвідали міську лікарню.

Серед багатьох питань, які цікавили комісію, було й питання опалення. 26 жовтня до Родинської міської ради надійшов лист від головного лікаря КЛПУ «Родинська міська лікарня» Ельвіри Партики, в якому повідомлялося, що при запуску системи опалення були виявлені недоліки й приміщення медичного закладу можуть бути не підключені до опалення.

Варто відзначити, що у минулому році у приміщенні лікарні за кошти бюджету Покровська було повністю замінено систему опалення. Але зараз пацієнти медичного закладу можуть залишитися у холоді, тому що була виявлена деформація прокладок у декількох місцях. Як завірила завгосп, наразі підрядник пообіцяв усунути недоліки, але точної дати названо не було.

Як завірила депутатську комісію головний бухгалтер Наталя Батрак, те, що у системі опалення, яка пропрацювала тільки рік, вже виявили несправності, цілком нормальний процес. На питання депутатів, хто займався заміною системи, завгосп відповіла: «Бобошко робив».

Нагадаємо, що Олександр Бобошко є депутатом Покровської міської ради. І саме цей підприємець проводив роботи з заміни опалення у Родинській музичній школі. Але й там зробити все якісно та з першого разу у Бобошко не вийшло.

Ось так і трапляється – поки покровська влада та наближені до неї підрядники ділять між собою бюджетні кошти, страждають звичайні люди. Кожний об`єкт, за який береться команда мера Покровська, не доведений до кінця, усюди розруха та недоробки. І поки круговорот грошей «між своїми» продовжується, звичайним пацієнтам Родинської міської лікарні залишається тільки сподіватися, що взимку вони все ж таки дочекаються опалення.

- Реклама -