Ремонти після ремонтів: невтішні результати перевірки дошкільних та навчальних закладів у Покровську й Родинському (Відео)

Протягом кількох останніх років у Родинському проводяться ремонти у шкільних та дошкільних закладах за рахунок бюджету Покровська.

Минулого тижня мер Покровська Руслан Требушкін особисто перевірив хід робіт у Родинській музичній школі. Зробивши декілька зауважень, очільник Покровська в цілому залишився задоволеним тим, що побачив. Не менший захват у проплаченому відеороліку продемонструвала й директор закладу, називаючи Родинську музичну школу однією з найкращих в області.

Та чи насправді все так гарно, як здається на перший погляд? Виконуюча обов`язки родинського міського голови Катерина Андрійченко та депутати міської ради відвідали й музичну школу, й дошкільний дитячий заклад «Дюймовочка», щоб особисто перевірити ремонтні роботи.

Покороблений фасад, пластикові вікна без кватирок,купи сміття та будівельні матеріали просто неба — ось що побачили можновладці, завітавши до навчальних закладів з перевіркою.

Така ж ситуація і з утепленням фасаду у дошкільному навчальному закладі «Чебурашка», що розташований у селищі динасового заводу. Ремонт, що триває з 2016 року, але й досі не завершений.

Які ще порушення були виявлені при перевірках навчальних закладів, дивіться у відеосюжеті:

- Реклама -