У Покровському та Добропільському районах триває партнерський діалог з аграріями

- Реклама -

Враховуючи значимість надходжень платежів від суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері сільськогосподарського виробництва, керівництвом фіскальної служби приділяється значна увага забезпеченню ефективних комунікацій та підтримці конструктивного діалогу з аграріями.

Нещодавно заступник начальника – начальник Покровсько – Добропільського управління  ГУ ДФС у Донецькій області Алла Єльникова провела ряд зустрічей з керівниками сільгосппідприємств Добропільського та Покровського районів.

Під час проведених зустрічей обговорювалися питання дотримання податкового законодавства з податку на додану вартість, трудового законодавства, а також своєчасності та повноти сплати податкових зобов’язань.

Спільний діалог дає можливість оперативно дізнатись про перспективи  сплати податків, знайти шляхи вирішення проблемних питань.

Підсумовуючи результати зустрічі, Алла Єльникова подякувала платникам за співпрацю та висловила впевненість у підтримці подальших партнерських взаємовідносин.

- Реклама -