Місто мирноградських підрядників або як розпилили черговий мільйон у Покровську

Черговий мільйон на обпилювання дерев витратила влада Покровська у вересні 2018 року. Про це журналісти сайту дізналися, промоніторив Офіційний портал публічних фінансів України.

Так, видаленням дерев та кущів у минулому місяці займалися дві фізичні особи-підприємця.

ФОП Глушаченко Є.Ю. вже не перший місяць працює у Покровську та вже не перший мільйон заробив на обпилюванні. Так, у вересні Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради оплатив цьому підприємцю 799 тисяч 842 гривні 22 копійки.

За ці гроші були видалені дерева та кущі по таким вулицям як Волонтерська, Шевченка, Ліхачова і,  вже традиційно, по вулиці Захисників України. Нагадаємо, що саме на колишню вулицю Дніпропетровську місцева влада кожного місяця виділяє допорогові 199 тисяч гривень як на обпилювання дерев, так і на ремонт дороги.

Другим підрядником, який займався ліквідацією дерев у Покровську, виявився ФОП Конов А.О. Не дивно, що цей підприємець, зареєстрований у місті Мирноград у серпні 2017 року, почав отримувати замовлення тільки через рік.

Так, з серпня 2018 року з ФОП Конов А.О. було підписано 12 договорів і всі вони – з Житлово-комунальним відділом Покровської міської ради, комунальним підприємством «Управління міського господарства», Відділом освіти Покровської міської ради та Шевченківською селищною радою загальною сумою 1 мільйон 106 тисяч 557 гривень 96 копійок.

Цікаво те, що у вересні 2018 року підприємець Конов виконав роботи по видаленню засохлих дерев та кущів від вулиці Шмідта до вулиці Свободи. 19 вересня ЖКО заплатив Артему Олександровичу 67 тисяч 950 гривень 77 копійок. А вже 21 вересня за ці ж самі роботи на цій же самій ділянці підприємцю знов перерахували не багато, не мало – 194 тисячі 794 гривні 58 копійок.

Отже, на обпилювання та ліквідацію дерев у вересні 2018 року Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради витратив 1 мільйон 61 тисячу 950 гривень 55 копійок.

Як бачимо, схема безтендерних закупівель, якою користуються мер Покровська та його команда, працює «на ура». Гроші з бюджета упливають до наближених до керівництва міста підприємців, оминаючи відкриті торги в системі Prozorro. На одні й ти ж самі роботи по декілька раз виділяються неймовірні суми. Але цей факт, здається, майже нікого не бентежить, і місцева влада продовжує у відкриту розпилювати і дерева, і бюджет Покровська.

- Реклама -