4 мільйона на культурні заходи та близько 2-х на ЗМІ: у Покровську перерозподілили бюджет

- Реклама -

31 серпня у Покровську була проведена чергова 58-а сесія міськради, яка розпочалася із 3-х годинного запізнення. Перше, за що проголосували депутати — зміни та доповнення до міського бюджету.

Начальник фінансового управління Юлія Порецька вмістила свою доповідь по даному питанню у 4 хвилини.

«В таблицях, які у вас на руках, здійснено перерозподіл бюджетних коштів за рахунок збільшення бюджетної частини, перерозподілу бюджетних призначень та залишків коштів на початок року. Відповідно до ст. 52 Бюджетного кодексу України очікування надходження збільшується за рахунок переважно податку з доходів фізичних осіб, у зв’язку із зростанням фонду оплати праці основного бюджетоутворюючого підприємства «Шахтоуправління «Покровське», а також у зв’язку із сплатою даного податку новим підприємством «Донецькій металургійний завод». Хочу зауважити, що ці кошти, які розподіляються, будуть надходити з серпня по грудень», — доповіла Юлія Порецька та конкретизувала напрямки розподілу коштів.

За її словами, 14,5 млн грн передбачені на захищені видатки – заробітна плата з нарахуванням, а також енергоносії;

28,7 млн грн. спрямовуються на благоустрій міста та заходи житлово-комунального господарства;

12,6  млн грн. — видатки на соціальну сферу: охорона здоров’я, освіта, культура, фізкультура та соціальний захист;

6,3 млн грн — інші видатки.

«Більш детально наведено в таблицях. Було розглянуто на профільній депутатській комісії та депутатському дні», — резюмувала начальник фінуправління.

Депутати, які були присутні на пленарному засіданні(19 народних обранців -прим.ред.), не задали жодного питання! Громадськість поцікавилась тільки коштами на встановлення надгробків для воїнів АТО.

Між іншим, деякі цифри просто вражають.

Так, наприклад, на висвітлення діяльності бюджетних установ у ЗМІ заплановано 1 мільйон 866 тисяч гривень.

 

- Реклама -