«Операція ліквідація»: скільки бюджетних грошей влада Покровська витратила на обпилювання дерев у липні

- Реклама -

Разом із ямковим ремонтом доріг, на який з міського бюджету Покровська виділяються мільйони гривень, продовжується й обпилювання дерев. Проаналізувавши дані з Офіційного порталу публічних фінансів України, журналісти сайту дізналися, скільки ж коштів на ліквідацію дерев було витрачено у липні.

Так, житлово-комунальний відділ Покровської міської ради уклав договори на обпилювання дерев з двома підприємцями – ФОП Глушаченко Є.Ю. та ФОП Семейко В.В.

Працівники ФОП Глушаченко Є.Ю. проводили роботи з видалення дерев та кущів по вулицям Мира, 1 Травня, Шевченко, Захисників України та провулку Лісному. За це підприємець отримав з покровського бюджету 799 тисяч 734 гривні 24 копійки.

А ФОП Семейко В.В. заплатили 153 тисячі 109 гривень за утримання зелених насаджень та кронацію дерев по вулицям Покровська.

Таким чином, на ліквідацію та обпилювання дерев у липні було витрачено 952 тисячі 843 гривні 24 копійки.

Варто відзначити, що сьогодні, 15 серпня, на черговому засіданні виконавчого комітету Покровської міської ради було прийнято рішення про ліквідацію ще 206 дерев у нашому місті. Також сьогодні при виконанні робіт з обпилювання дерев у Покровську загинув 32-річний працівник дільниці «Зелене господарство» комунального підприємства «Управління міського господарства».

- Реклама -