Робимо ставки, панове: відділ освіти оголосив тендери на багатомільйонні реконструкції чотирьох шкіл у Покровську та Родинському

Вчора, 11 жовтня, у системі публічних закупівель Prozorro було оголошено тендери на реконструкцію чотирьох загальноосвітніх закладів: ЗОШ №4 та №6 у Покровську та ЗОШ №8 та №35 у Родинському.

Нагадаємо, що згідно з договором між Європейським інвестиційним банком та урядом України, банк погодився надати Україні кредитні кошти з метою фінансування проекту «Надзвичайна кредитна програма відновлення України». По Покровську затверджено 8 проектів на суму майже 350 мільйонів гривень, серед яких і реконструкції вищезазначених закладів.

Так, на ремонт ЗОШ №4, яка розташована в селищі динасового заводу, покровська влада планує витратити 52 мільйони 44 тисячі 905 гривень.

Очікувана вартість реконструкції будівлі ЗОШ №6 під навчально-виховний комплекс №3, яку оголосив міський відділ освіти – 63 мільйони 823 тисячі 292 гривні.

На ЗОШ №8 у Родинському планують витратити 64 мільйони 748 тисяч 350 гривень, а на ЗОШ №35 – 50 мільйонів 344 тисячі 364 гривні.

Підрядники, які бажають взяти участь у тендері, можуть надати свої пропозиції до 19 жовтня. У цей же день, після обіду, відбудеться аукціон, де й оберуть виконавців багатомільйонних ремонтів.

Згідно документації, підрядники повинні здати об`єкти до 31 грудня 2019 року. Але, як показує практика, усе, за що не береться мер та його команда, ніколи не здається в зазначені строки. Тому невідомо, коли учні цих закладів повернуться у відремонтовані класи.

І поки триває процедура тендеру, мешканцям Покровська й Родинського лишається тільки здогадуватися, скільки мирноградських фірм, наближених до мера Покровська Требушкіна, отримають такі вигідні для гаманця пропозиції, і на скільки мільйонів гривень збільшиться вартість ремонту кожної школи під час її реконструкції.

- Реклама -