Політична партія «Наш край» зібрала понад мільйон підписів проти подорожчання газу

- Реклама -

Партія «Наш край» передав уряду вимогу понад мільйона українців не підвищувати ціну на газ.

У заході у Верховній Раді взяли участь лідери партії, народні депутати та голови обласних організацій.

Партія зібрала понад 1 мільйон підписів громадян проти підвищення ціни на газ. Одну з цих коробок із підписами вручили прем’єр-міністру Володимиру Гройсману під час години запитань до уряду.

В Україні видобувають 20,5 мільярда кубічних метрів газу на рік при потребі населення та ЖКГ в 17 мільярдів. Собівартість видобутку держпідприємством «Укргазвидобування» тисячі кубометрів газу торік становила 1033 гривні. Населенню газ продавали за формулою «Дюссельдорф+» по 6 957 гривень. Чому український газ продають українцям за ціною імпортного, якщо згідно з Конституцією всі поклади належить народу.

Запаси українського газу дозволяють навіть наростити видобуток, але керівництво «Нафтогазу» провалює урядову програму розвитку газовидобування. Більшу частину прибутку «Укргазвидобування» забрав собі «Нафтогаз». За два роки сумарна заборгованість «Нафтогазу» перед «Укргазвидобуванням» зросла з 1 мільярда гривень до 24 мільярдів. Видобуток потребує інвестицій, а не мільярдних боргів! «Укргазвидобування» просто обікрали!

«Наш край» закликає уряд врахувати позицію українського народу щодо подорожчання газу та вжити невідкладних заходів. Слід запобігти перекладанню мільярдних боргів олігархів на простих громадян, знизити ціну на газ, оновити керівництво «Нафтогазу» та зайнятися реальними проблемами української видобувної та енергетичної галузей.

Нагадаємо, що партія «Наш край» збирала підписи проти підвищення ціни на газ із липня 2018 року. Підписи збирали в усіх регіонах України, а також у мережі інтернет. Проводили акцію зі збору підписів й у Покровську та Родинському. Для координації роботи активістів та прихильників працювала телефонна «гаряча лінія».

- Реклама -