Знайшов і залишив собі: у Покровську затримано чоловіка, який зберігав набої

- Реклама -

77 набоїв різного калібру 30-річний чоловік ніби то знайшов під мостом, однак до поліції зі своєю «знахідкою» не поспішав. Боєприпаси були виявлені правоохоронцями під час складання відносно чоловіка адміністративного протоколу за розпивання спиртних напоїв у забороненому місці.

В ході відпрацювання, спрямоване на вилучення зброї, співробітники Покровського відділу поліції помітили, як на автобусній зупинці невідомий чоловік п’є алкогольний напій. Підійшовши ближче для складання адміністративного протоколу за порушення ст. 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення, поліцейські перевірили вміст пакету, який тримав в руках правопорушник. Так, серед інших речей, в ньому були виявлені 77 набоїв калібру 5,45 та 7,62. Як пояснив чоловік, він кілька годин тому знайшов боєприпаси під мостом і залишив у себе без певної мети.

Набої вилучені та відправлені на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Відтак, чоловік може на 7 років опинитися за ґратами.

- Реклама -