У Покровську стартувала освітня програма «Сходини: крокуймо разом до освітніх змін»

Центр інноваційної освіти «Про.Світ» вже понад три роки підсилює потенціал освітнього середовища для розвитку українського суспільства. Організація пройшла шлях від навчання вчителів новітніх методик та навичок до тривалих програм з організаційного розвитку шкіл, де пріоритетом є стратегія, командна робота та орієнтованість на учнів.

Сьогодні, 24 липня, навчальна програма від «Про.Світ», яка має назву «Сходини: крокуймо разом до освітніх змін» завітала і до Покровського району. Дводенний тренінг проходить на базі Гришинської опорной школи, яка гостинно прийняла більш ніж 30 вчителів, готових здобувати нові знання. Допомагає координувати навчальну програму ГО «Платформа інціатив «Лампова».

Унікальність програми полягає у підході – навчанні через дію, адже учасники у процесі навчання зможуть розробити освітні проекти та втілити їх на практиці. Крім цього, кращі проекти матимуть змогу запустити свої кампанії на освітньому спільнокошті  GoF та отримати часткове фінансування за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку.

Протягом двох днів учасники зможуть розробити освітні проекти та розвинути навички:

  • дизайн-мислення – використання новітньої методики створення інновацій;
  • проектного менеджменту – розробки та реалізації освітніх проектів;
  • фандрейзингу – залучення фінансових ресурсів на потреби школи чи громади;
  • командної роботи.

До проекту долучились п’ять загальноосвітніх шкіл міста, тож у майбутньому їх чекає плідна робота та реалізація проектів, які обов’язково стануть гарним прикладом і для інших шкіл.

- Реклама -