Нищівні тарифи: завершується збір підписів щодо перегляду ціни на воду у Покровську

На сайті Покровської міської ради триває збір підписів під електронною петицією щодо перегляду тарифу на водопостачання. Наразі петиція набрала 169 голосів з необхідних 175.

Звернення щодо перегляду цін зареєстрував депутат Покровської міської ради Артем Попов ще 19 квітня. Але й досі петиція не набрала достатньої кількості голосів для розгляду міською владою.

«В Покровске один из самых высоких тарифов на воду. Мы платим более 30 гривен за куб воды. В то время, как местный водоканал заявляет о своей финансовой несостоятельности и многомиллионных долгах населения, предприятие КП «Покровскводоканал» позволяет себе приобретать дорогостоящие автомобили и отдавать их в безвозмездное пользование правоохранительным органам. В 2017 году на автомобили было потрачено 2 миллионов гривен, это позволило бы покрыть расходы предприятия и не увеличивать тариф для населения», — йдеться у тексті петиції.

До завершення збору голосів залишилось 6 днів. Проголосувати за звернення можна за посиланням.

Нагадаємо, останнє підвищення тарифів на водопостачання у Покровську відбулося у січні 2018 року. Тоді ціна за куб води зросла до 32,34 грн. А вже у травні поточного року відбулися відкриті громадські обговорення щодо збільшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 97%.

- Реклама -