Гуртожиток у Мирнограді перепрофілюють у житловий будинок для переселенців (Фото)

- Реклама -

Вчора, 29 березня, очільник Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський відвідав Мирноград. У ході візиту губернатор області побував у гуртожитку, який буде реконструйований під житловий будинок для переселенців. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фб.

«У Мирнограді побував на місці реконструкції гуртожитку, який буде перепланований під житловий будинок. У ньому облаштуємо 38 квартир для переселенців з тимчасово окупованої території: 23 однокімнатних, 6 двокімнатних та 9 трикімнатних», — написав губернатор області. Також, Павло Жебрівський відмітив, що роботи виконує підрядна організація з Києва — ТОВ «Центрбуд» та київський субпідрядник ТОВ «Трівіжн».

Загальний обсяг фінансування – 22 млн 29 тисяч гривень.

«Проект фінансуватиметься двома траншами. Сума по першому траншу складає 10 млн 263 тисячі гривень. За ці кошти будуть замінені віконні та дверні прорізи, утеплене горищне перекриття, відремонтована покрівля, оздоблений фасад, проведені заходи з облаштування пандусів для маломобільних груп, мурування перегородок, замінена система опалення, облаштовані вентиляція та вузол обліку теплової енергії, — повідомив губернатор області. — Другим траншем передбачено фінансування в обсязі 11 млн 766 тисяч гривень на проведення внутрішнього оздоблення будівлі, благоустрою прилеглої території та придбання обладнання».

Читайте також:

Павло Жебрівський проіспектував опорну школу у Мирнограді (Фото)

Голова Донецької облдержадміністрації прокоментував відсутність мера Покровська 
на робочому місці та вимоги прокуратури щодо вручення йому підозри
- Реклама -